Чверть податків на освіту і конкурентна зарплата вчителя: Садовий розповів програму "Самопомочі"

Андрій Садовий

Щороку кількість абітурієнтів, які вирішують вчитися за кордоном, збільшується. На цьому наголошує лІдер "Самопомочі" Андрій Садовий. Об этом сообщает aoinform.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Самопоміч" має план, як зробити українські освітні заклади і їхніх випускників конкурентоспроможними в Європі, про це Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, партія пропонує 25% усіх податків скеровувати на розвиток галузі освіти, і акциз із продажу тютюну та алкоголю – так званий податок на гріх – інвестувати у розвиток дітей (музика, малювання, спорт).

Професія вчителя має бутиконкурентна: педагоги мають отримувати щонайменше на третину більше, ніж середня зарплата в країні,
– додає Садовий.

Професійно-технічну освіту в "Самопомочі" пропонують відроджувати через узгодження замовлення із потребами місцевого бізнесу. А у вищих навчальних закладах – запровадити конкуренцію через проектне фінансування науки та інновацій в 10-ти найкращих вишах країни.

"До речі, Львів у цьому році майже третину бюджету скерував на потреби освіти. У кожній школі – по два мультиборди, завдяки яким дітям легше пояснити фізику та хімію. Найкращі вчителі та науковці отримують муніципальні премії, так само, як і випускники наших шкіл, які здають ЗНО з максимальним результатом. Так має бути у всій країні!", – написав Садовий.


Джерело статті: “http://24tv.ua/chvert_podatkiv_na_osvitu_i_konkurentna_zarplata_vchitelya_sadoviy_rozpoviv_programu_samopomochi_n1178253”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя